Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Bursa -M.K.PaşaBursa -M.K.Paşa
ORMANKADIORMANKADI
KöyüKöyü
wwwwww
.ormankadi..ormankadi.
comcom


Basın Bülteni Basın Bülteni

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler


BİR AYET BİR AYET

BİR HADİS BİR HADİS

Reklamlar Reklamlar

MİLLET EĞİLMEZ TÜRKİYEM YENİLMEZ.

MİLLET EĞİLMEZ TÜRKİYEM YENİLMEZ.


defa gösterilmiştir
15 Temmuz 2106 Cuma Akşamı FETÖ (Fetullahçı Terör Örgütü)/ Parelel Devlet Yapılanması (PDY) Tarafından Ülkemize KALKIŞMA / CUNTA Teşebbüsü Oldu. MİLLET İRADESİNE YAPILAN DARBELERİN CUNTALARIN KALKIŞMALARIN HER TÜRLÜSÜNE LANET OLSUN.

15 Temmuz 2106 Cuma Akşamı FETÖ (Fetullahçı Terör Örgütü) / Parelel Devlet Yapılanması (PDY) Tarafından Ülkemize KALKIŞMA / CUNTA Teşebbüsü Oldu. MİLLET İRADESİNE KARŞI YAPILAN DARBELERİN CUNTALARIN KALKIŞMALARIN HER TÜRLÜSÜNE LANET OLSUN.

Amerika ve İsrail devletlerinin (Siyonist mihrakların) 40 yıldır üzerinde çalıştığı "Türkiye de Yeşil Kuşak" (Ilımlı İslam, Tehvit akidesi bozulmuş İslam",Muhammederresulullah" 'ın olmadığı bozulmuş Kelimei tevhitli İslam yani " İSLAMSIZ İSLAM") yandaşları yetiştirme projesi olan fetullahçılık yapılanması son 4 yılda dördüncü darbe teşebbüsünde tamamen açık oynayarak Yüce Milletin gözünden ve de kalbinden ilelebet tamamen silinmiş oldu.

Yüce Türk Milletinin koyduğu Milli İradeye sahip çıkmasıyla yollarda meydanlarda caddelerde Kalkışmaya canı malı pahasına karşı durması ve de Cumhurbaşkanımızın kararlı ve cesur tutumuyla halkı ve güvenlik güçlerini sevk ve idare etmesi ve de vatanını milletini seven güvenlik güçlerimizin her türlü takdirin üstündeki cesaretli karşı koymaları ile bu Vatan Hainliği Kalkışması önlenebilmiştir.

Allah  (C.C.) bir daha bu Milleti bu tür lanetlik şeylerle imtihan etmesin, bu tür lanetliklerin benzerinden de beterinden de Yüce Türk Milletini korusun Amin.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0352

© 2011 ormankadi.com
Ormankadı Köyü Web Portalı http://www.ormankadi.com

Tam Ekran